Er Teknik Doğalgaz

Contact info

PHONE:

0212 243 1635

CELL PHONE:

0530 343 2332

FAX:

0212 243 9265

ADDRESS:

GO

Tünel Meydanı, Ensiz Sokak, No: 6 / D Beyoğlu, İstanbul. Türkiye

About Company

Er Teknik Doğalgaz Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şirketi

Firmamız 1988 yılında kurucumuz Erdal Karakuş tarafından, bugün hala faaliyet gösterdiğimiz Beyoğlu Merkezimizde kurulmuştur. Firmamızın kurucusu Erdal Karakuş kendi firmasını kurmadan önce 8 yıl süreyle Baymak Merkez Plaza teknik servis departmanın da hizmet vermiştir. Buna bağlı olarak Baymak ile olan çalışmasını kendi firmasını kurarak buraya taşımıştır. Baymak A.Ş.’nin yetkili bayi ve servisi olarak hizmetlerini yürütmüştür.

Firmamız 1995 yılında Er-Teknik Doğalgaz Tesisat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanını alarak kurumsallaşmasını hızlandırmıştır.

Firmamız Er-Teknik Merkez Ofis, Servis Atölyesi, Taahhüt Malzeme Deposu ve Yedek Parça Deposu olmak üzere 4 ayrı ana birimden oluşmaktadır. Firma içerisindeki 2 ayrı birim olan bayi ve servis hizmetleri buralardan yönetilmektedir.

Firmamız 2003 yılında Baymak A.Ş. ile olan anlaşmasını noktalayıp yetkisini devretmiştir. Bu tarihten itibaren aynı sektörde faaliyet gösteren Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. ile yetkili bayilik ve satış sonrası teknik servis hizmetleri anlaşması yapmıştır. Şu an hala Isısan ile olan anlaşması devam etmekle beraber başka bir çok markanın satış ve satış sonrası servis ve bakım ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Bu markaların başında ağırlıklı olarak Buderus, Bosch, Baymak, Demirdöküm ve ECA gelmektedir.

Hizmete başladığımız yıllardan itibaren Doğalgaz tesisatı ve klima ile ilgili anahtar teslim çalışmalarımız vardır. Firmamız kurulduğu günden bu yana ısıtma ve soğutma sektöründe satış, doğalgaz tesisat ve teknik servis hizmetlerinde kalite ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu günkü konumuna ulaşmıştır.

Şu an faal olarak doğalgaz tesisat, proje, mühendislik hizmetleri, teknik servis ve geniş ürün yelpazemizle satış ve teknik desteğimiz devam etmektedir.

Her türlü ısısan buderus ürünleri kombi, klima, satış, doğalgaz brülörü fabrika tesisleri montajları kurmak bakım ve hizmetleri yapmak, radyatör, doğalgaz, fittings malzemeleri almak, satmak, toptan satış ve ticaretini yapmak. . ve 8. 6. 2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İstanbul Ticaret Odası'na 325305 sicil no ile kayıtlı firma, 15 Mart 1995 tarihinde kuruldu.

Lists with the business: doğalgaz tesisatı firma ito üyesi

Other info:

Links:

http://www.er-teknik.com/