ERG Makina - Halı yıkama makinası

Contact info

PHONE:

+905442488299

ADDRESS:

GO

About Company

Bundan tam 50 yıl önce halı makinalarının üretimini gerçekleştirmek adına başlamış olduğumuz yolculuğumuz içerisinde çok kaliteli işleri başarmanın vermiş olduğu gururu yaşamaktayız. Sektör içerisinde sadece kendi ülkemizin sınırları içerisinde değil dünyanın 40’tan fazla ülkesi içerisinde bulunmamıza kalan geçen süre içerisinde her daim kendimizi geliştirerek bugün sahip olduğumuz marka değerini elde ettik. Halı Yıkama Makinalarının üretimini gerçekleştirirken piyasa içerisinde bulunan diğer halı yıkama makinalarından daha fazla çalışan ve daha uygun fiyatlandırma politikası içerisinde tasarlanan bir makine ürettik. 

Halı Yıkama Makinamızın Kalitesi

Bugün sizlere satmak için hazırlandığımız ürün hakkında gerekli olan bilgilerden bahsetmek istiyoruz. İlk olarak makinelerimizin kapasitesi sizlerin dilediği ölçülerde yapılabilmektedir. Ayrıca teknoloji bakımından makinelerimiz içerisinde kullanmış olduğumuz fırça sayısı müşterilerimizi memnun etmektedir. Çalışma performansı bakımından son teknolojik parçalar ile desteklenen bu makinelerimizin bir halıyı ortalamam 2 ile 3 dakika arasında yıkayabilecek bir güce sahip olduğu bilinmektedir. 

Teknoloji ile harmanlanarak üretmekte olduğumuz ERG Halı Yıkama makinalarımızın en dikkat çeken özellikleri ise kimyasal maddelere ve suya karşı dayanıklı olarak imal edilmesidir. Bunun yanı sıra üretmiş olduğumuz makinelerimizin paslanmak 304 kalite çelikten üretilmiş olmasına dikkat etmekteyiz. 

Ürünlerimizin müşterilerimizi yarı yolda bırakmaması adına bu ürünlerimiz içerisinde kullanmış olduğumuz elektrik malzemeleri kendini teknoloji dünyası içerisinde kanıtlamış olan Siemans, Mitsubishi, Schneider ve Omron gibi teknoloji devi markalardır. Bu ürünlerin bir araya gelmesi ile kalite konusunda rakipsiz, fiyat konusunda ise son derece uygun bir makine ortaya çıkmıştır.

Makinalarımızın Sahip Olduğu Diğer Özellikler

Teknoloji harikası olarak üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerimizin herhangi bir sorunu olduğu zaman anında tespitini yapabilmek adına PLC adı verilen bir sistem ile ana bir sisteme bütün makinalarımız bağlıdır. Bu sistem sayesinde makine içerisinde meydana gelen herhangi bir arızanın kolay bir şekilde tespiti yapılmaktadır. Üretmiş olduğumuz bu makinalar halının ön ve arka yıkamasını yapabilmekte, halıyı otomatik bir şekilde sarabilmekte ve halıları otomatik bir şekilde taşıma aracı içerisine aktarabilmektedir.Makinalarımızın hem alt hem de üst bölgelerinde fırçalama sistemi yer almaktadır.

Lists with the business: halı yıkama makinası halı yıkama makinaları

Other info:

EMAIL:

info@haliyikamamakinalari.com

Similar Places: