Somut Medya İnternet

Contact info

PHONE:

0216 338 3987

FAX:

0216 338 3997

ADDRESS:

GO

Osmanağa Mah. Pazaryolu Sok. Ekizoğlu İş Merkezi 2 / 106 Kuşdili Cad.

About Company

Firma ünvanımızı belirlerken en fazla öneri ünvanımızın yaptığımız işi tanımlayıcı olması şeklinde geldi. Zaman içerisinde yaptığımız faaliyetin sonucunun daha önemli olduğunu düşünmeye başladık.
 
Zaten ağırlıklı olarak “sanal” bir dünyanın içindeydik, bu nedenle firma ihtiyaçlarına ve problemlerine bulacağımız çözümlerin daha “somut”olması konusunda fikir birliğine vardık.
 
Neden Somut?
Artık İnternet, hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girmiş , hatta özellikle firmalar açısından kanunen bir zorunluluk haline gelmiş durumda.
KOBİ’lerin dünyaya açılmak için kullanabilecekleri en kolay, en ucuz ve en hızlı araç şüphesiz İnternet. İşte, biz, Somut Medya İnternet ekibi olarak İnternet’in işletmeler tarafından optimum şekilde kullanılabilmesi için gereken en uygun çözümleri uygulamak için hazırız.
 
Her işletmenin nasıl ki mali veya hukuki danışmanı varsa bundan sonra konusunda ehil bir İnternet Danışmanı’na da ihtiyacının olacağını düşünmekteyiz.
 
İşletmelere en uygun bütçeyle kendilerine en uygun web sitesini hazırlamak,
Bu web sitesinin onların kurumsal kimliklerini yansıtmasını sağlamak,
Oluşturulan web sitesinin masraf değil bir yatırım olduğunu ispatlamak,
Bu web sitesi kanalıyla pazarlama ve reklam giderlerinin azaltılmasını, satışların arttırılmasını sağlamak,
Sadece Google’da değil tüm arama motorlarında bulunabilirliği sağlamak,
Web sitenizin sadece teknolojik anlamda üstün olmasını değil estetik açıdan da benzersiz olmasını sağlamak,
Web sitenizin 24 saat kesintisiz yayında olmasını sağlamak,
Belli periyodlarda web sitenizin istatistiki sonuçlarını değerlendirmek,
 
Kısacası sadece web sitenizin hazırlanması aşamasında değil, yayına girdikten sonra da sizin yanınızda olmak temel amacımızdır.
 
İnternet’in eğitim alanında da yaygın şekilde kullanımı ana faaliyet konularımız arasında olacaktır. Eğitmenlerin ve kursiyerlerin ortak bir platformda bir araya gelmeleri için çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmekte.
 
Bilginin, en hızlı, en kolay ve ucuz şekilde paylaşılması için oluşturduğumuz www.isletmeonline.net yeni katılımlarla her geçen gün büyümekte. Ülkemizde eğitim alamayan kimse kalmayana kadar çalışmalarımız devam edecek.
 
Bu konuda bireysel veya kurumsal eğitimcilere  somut çözümler sunmaktayız.
 
Kurumsal kimlik oluşturulması ile başlayan markalaşma süreci, firmanın tanıtımıyla devam etmektedir. Teknolojik imkanların gelişimi çoklu ortamda (multimedya) tanıtımı zorunlu hale getirmiştir. Bu tanıtım İnternet alanında da artan bir hızla devam etmekle beraber klasik dergi reklamcılığı henüz tahtından indirilememiştir.
 
İşte firmanızın kurumsal kimliğinin oluşturulması (logo, basılı materyallerin oluşturulması vb.) , marka imajının yaratılması (dergi ve internet reklamcılığı , promo websiteleri , afiş , dergi kapağı vb. görsellerin hazırlanması) ihtiyaçlarınızda somut çözümlerimiz için bizi arayınız….

Lists with the business: internet reklamcılığı internet internet danışmanlığı web sitesi seo amo arama motoru optimizasyonu hosting domain barındırma alan adı web tasarım portal yönetimi internet reklamcılığı dijital medya planlama

Other info:

Links:

www.somutmedya.com

EMAIL:

info@somutmedya.com

Similar Places: