West Ajans

Contact info

PHONE:

+905324074926

ADDRESS:

GO

About Company

West Ajans sektörde 2007 yılından beri var olan, mottosu çağın bir adım önünde olmak olan İzmir çıkışlı bir dijital reklam ajansı. Alanında uzman grafik tasarımcılar, ilüstratörler, sosyal medya stratejistleri, fotoğraf ve video tasarımcısı, web tasarımcılar, pazarlama uzmanı, metin yazarı, uzman psikolog ve sanat yönetmeninden oluşan, mutlu bir aileyiz.

Bir projeyi ele alırken, en ince ayrıntılarına kadar gece gündüz kafa yorup, projemizi içimize sinene kadar geliştirir ve müşterilerimizin beğenisine sunarız. Ancak işimiz bittiğinde ve reklam veren projeden maksimum faydayı sağladığında rahat ederiz. Tek hedefimiz müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarıdır. Bu sebeple müşterilerimiz bize diledikleri an ulaşır ve tüm projelerimiz tam zamanında teslim edilir. Müşterilerimiz mutlu oldukça biz de mutlu oluruz.

Lists with the business: west ajans dijital ajans izmir reklam web tasarim katalog tasarimi izmir logo tasarimi katalog tasarimi katalog reklam ajansı sosyal medya yonetimi tasarım katalog tasarımı

Other info:

EMAIL:

info@westajans.com

Similar Places: